Automobilio oro kondicionavimo sistemos ortakių valymo paslauga

 • Aprašymas
 • Išsamiau
Siūlome automobilio oro kondicionavimo sistemos ventiliacijos valymo paslaugą.
Pas mus naudojamos profesionalios automobilyje esančių mikroorganizmų naikinimo ir jų dauginimosi prevencijos priemonės.
Paslaugos kaina 40 Eur, (pas mus atvykstate su išvalytu automobilio salonu, bei nauju neįdėtu salono oro filtru). Valymas užtrunka 15 minučių.
Lakūnų g. 30, Vilnius
Tel.: 8-5 210 22 50
Mob.: +370 612 74 203
Skype: irankiusostine
info@irankiusostine.lt
www.oks.lt

Vis daugiau laiko praleidžiate automobilyje ir pastebėjote šiuos simptomus:

 • apsunkintas kvėpavimas

 • nuovargis

 • dažni galvos skausmai

 • infekcijos

 • alerginės reakcijos

 • peršalimo simptomai

 • sinusų kongestija

 • pneumonija

 • ilgalaikis negalavimas

 • padidėjęs jautrumas


Negalavimų priežastis yra pelėsis, vienaląstis organizmas, besidauginantis automobilio oro kondicionavimo sistemoje – drėgnoje ir tamsioje aplinkoje.

Automobilio oro kondicionavimo sistemoje grybelis dauginasi vadinamojoje garintuvo šerdyje, esančioje prietaisų skydelio viduje. Šerdim, panašia į mažą radiatorių cirkuliuoja šaltas Freonas iš kompresoriaus.

Garintuvo šerdis sudrėksta, o drėgmė yra tinkama aplinka pelėsiui daugintis. Pelėsis minta žiedadulkėmis, vabzdžių ir lapų liekanomis, patenkančiomis per ventiliatorius.

Dar neseniai pašalinti pelėsį iš garintuvo šerdies buvo labai brangu, o rezultatas buvo jaučiamas vos kelias savaites. Pelėsį galima naikinti antimikrobinėmis priemonėmis, pavyzdžiui, Lysoliu, bet jis ir vėl atsiranda.

Naujausias ir efektyviausias produktas, pasirodęs automobilių rinkoje – MiST Automobilių oro kokybės servisas.

Pelėsis:
Pelėsis “mėgsta” tamsias ir drėgnas vietas, tokias, kaip automobilių ventiliacijos sistema, kuri yra puiki erdvė jam daugintis. Nenaikinamas pelėsis skleidžia sporas ir mikotoksinus, kurie pakliūna į automobilio saloną.

Virusai:
Virusai pernešami nuo žmogaus žmogui per dulkių daleles ar drėgmės lašelius ore. Izoliuotoje erdvėje, kurioje cirkuliuoja tas pats oras, pavyzdžiui, automobilio ar lėktuvo salone, virusai greitai pasklinda tarp keleivių.

Bakterijos:
Dauginasi drėgnoje ir šiltoje aplinkoje. Aptinkamos automobilių oro kondicionavimo sistemoje.

Grybelis:
Smarvė automobilyje ,jos priežastis grybelis panašus į pelėsį, tačiau jis neišskiria nuodingų mikotoksinų. Grybelis dauginasi tokioje pačioje aplinkoje, kaip ir pelėsis, bet dažniausiai jis sukelia tik nemalonų kvapą, sklindantį iš automobilio vėdinimo sistemos.

Patarimas:
Neleiskite pelėsiui daugintis. Pašalinkite lapų liekanas nuo oro įsiurbimo angų, esančių prie automobilio priekinio stiklo. Pašalinkite iš automobilio išbėgusio skysčio, ypač pieno, likučius ir sugedusį maistą. Reguliariai įjunkite ventiliatorių be oro kondicionavimo 10 minučių, tam, kad išdžiovintumėte garintuvo šerdį. Karta per metus atlikite automobilio salono ventiliacijos dezinfekcija MiST- oro kokybės servise. MiST Automobilių oro kokybės servisas
yra naujausias ir efektyviausias produktas kovoti su šia problema, pasirodęs automobilių rinkoje.MiST Prietaisas

Pažangiausias automobilio ventiliacijos sistemos valymo būdas.

MiST veikimas skiriasi nuo aerozolių bei putų.

Ultragarsinės technologijos dėka specialus dezinfekcinis skystis paverčiamas rūko tirštumo garais ir išpučiamas į automobilio ventiliacijos sistemą. MiST lašeliai daug kartu mažesni už aerozolių lašelius, todėl išlieka ore kur kas ilgiau, o tai leidžia jiems patekti į visas, netgi pačias sunkiausiai pasiekiamas ventiliacijos sistemos vietas. Tuo tarpu aerozolio lašeliai yra daug didesni jie išlieka ore trumpiau, dėl to sudrėkina ne visą automobilio ventiliacijos sistemos paviršių. Be to jie yra drėgni, todėl gadina salono apmušalus bei paviršių. Apdorojimas putomis reikalauja daug darbo ir veiksmingas tik tose vietose, kurias galima pasiekti. Putos neefektyvus automobilio salone.Pagrindinės aparato savybės:

 • Ultragarso technologija

 • Neprižiūrima operacija ir automatinis išsijungimas

 • Pajungimas prie automobilio 12V

 • Serviso trukmė – 15 minučių

 • Veikia visuose automobiliuose


Mikrolašelių technologija:

MiST mikrolašeliai yra daug mažesni negu aerazolio lašeliai, todėl jie daug lengviau pasklinda ore. Valant automobilio ventiliacine sistema su MiST, mikrolašeliai patenka į visą automabilio ventiliacijos sistema įskaitant garintuvo šerdį, ventiliacines automobilio ertmes ir į patį automobilio saloną.