Priedas variklio alyvai

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 400 su PVM
  Į krepšelį 
  Gamintojas
 • Variklio alyvos priedas 354ml. Sumažina dūmingumą, trintį, alyvos deginimą (benzininiams ir dyzeliniams varikliams su mineraline ir pusiau sintetine alyva). Smoke Stop

  Šis JAV firmos ABRO variklio alyvos priedas sumažina trintį, alyvos deginimą, dūmingumą ir variklio triukšmą. Prailgina variklio tarnavimo laiką be remonto ir sumažina kuro sąnaudas. Tinka benzininiams ir dyzeliniams varikliams su mineraline ir pusiau sintetine alyva.

  Auto mėgėjai šį produktą dažnai vadina „medus“ - todėl, kad jis yra lipnus ir tempiasi kaip medus. Kitas liaudiškas jo pavadinimas yra „daktaras“ - todėl, kad gerai gydo variklius.

  Dažnai automobiliui nuvažiavus daugiau nei 200 000 km., variklyje atsiranda didesni tarpeliai tarp besitrinančių žiedų su cilindrais, sukietėja vožtuvų riebokšliai ir todėl variklis pradeda deginti alyvą. Kada nuo vieno alyvos keitimo iki kito, mes pripilame tik 0,5 ltr. alyvos, tai net negalvojame apie tai. Tačiau, kada pripilame 1, 2, 3 ar net 4 litrus, tai susimąstome ką daryti? Nes, pripilinėdami alyvą mokame pinigus, be to, variklio kolektoriai apauga sudegusiais tepalais (kaip žmogaus kraujagyslės cholesteroliu), dėl to sumažėja variklio galingumas ir padidėja kuro sąnaudos. Yra du keliai, arba variklio remontas,arba ABRO alyvos priedas. Kaip žinome, variklio remontas – brangus malonumas. Ženkliai pigesnis kelias – ABRO alyvos priedas. Supylus šį ABRO produktą į variklio tepimo sistemą, mikro plėvelė padengia vožtuvų riebokšlius ir cilindrus, neleisdama alyvai prasiskverbti pro jas , todėl sumažėja alyvos deginimas. Kadangi mikro plėvelė sumažina tarpus tarp žiedų ir cilindrų – padidėja kompresija ir galingumas, o kuro sąnaudos sumažėja. Ši ABRO priemonė pagerindama tepimą ir sumažindama padidėjusius tarpelių sumažina ir bendrą variklio triukšmą. Priemonė yra trumpalaikio poveikio ir pakeitus variklio alyvą, jos variklyje nebelieka. Todėl, norint išvengti alyvos deginimo ir toliau, kas kart keičiant alyvą įpilkite šį ABRO priedą.