Prekių katalogas

Privatumo politika

 • Asmens duomenų apsauga

  1. Pirkėjas užsakydamas prekes privalo nurodyti prekių užsakymo įvykdymui būtinus duomenis: vardą, pavardę, elektroninio pašto adresą, telefono numerį bei prekių pristatymo adresą.

  2. Pardavėjas patvirtina, kad Pirkėjo pateikti duomenys bus naudojami tik užsakymo įvykdymo ir prekių pirkimo-pardavimo Elektroninėje parduotuvėje tikslais. Pardavėjas įsipareigoja neatskleisti šios informacijos tretiesiems asmenims, išskyrus Pardavėjo partnerius, teikiančius prekių pristatymo ar kitas, su Pirkėjo užsakymo įvykdymu susijusias paslaugas. Visais kitais atvejais tretiesiems asmenims bet kokie Pirkėjo asmens duomenys gali būti atskleidžiami tik LR teisės aktų numatyta tvarka.

  3. Pirkėjas, suteikęs Pardavėjui asmens duomenis, turi teisę gauti informaciją apie jo tvarkomus duomenis, reikalauti ištaisyti, sunaikinti duomenis arba atšaukti sutikimą tolesniam duomenų tvarkymui.

  4. Pardavėjas įsipareigoja reaguoti į asmens prašymą taisyti arba naikinti duomenis ir pateikti atsakymą ne vėliau kaip per 30 kalendorinių dienų nuo užklausos pateikimo.

  5. Ši interneto svetainė naudoja Google slapukus (ang. “cookies”), kurių pagalba teikiamos svetainės paslaugos, personalizuojami skelbimai ir analizuojamas duomenų srautas. Informacija, gauta apie lankytojo naudojimąsi šia svetaine, dalinamasi su Google. Tęsdami naršymą šioje svetainėje, Pirkėjas sutinka su slapukų naudojimu. Pirkėjas, sutikdamas su pirkimo-pardavimo taisyklėmis, patvirtina, jog yra informuotas, kad lankantis Elektroninėje parduotuvėje svetainėje, naudojamame įrenginyje gali būti įrašomi slapukai.