Skiepijimo sekatorius DUE BUOI

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 6700 su PVM
  Į krepšelį 
 • Bendras ilgis 210mm, pjūvio gylis 9mm, skiepijamų šakų storis 4-12mm. Dviejų tipų ašmenys (pleišto ir omegos). Pagaminta Italijoje.

  Naudojant skiepijimo sekatorių, kerpamų vietų geometrinis suderinamumas pasiekiamas savaime. Tai labai palengvina visą procesą ir padidina tikimybę, kad įskiepiai tikrai prigis.

  Skiepijant su sekatoriumi nereikalingi jokie ypatingi įgūdžiai ar treniruotės. Skiepijamos dalys visada (nepriklausomai nuo jūsų patirties) tobulai sutampa. Sekatorių reiktų įsigyti, jeigu turite skiepyti daug ir greitai. Be to, dirbdami su skiepijimo sekatoriumi, jūs niekada nesusižeisite rankų aštriu skiepijimo peiliu.

  Skiepijimo sekatorius tinka, jeigu sutampa įskiepio ir poskiepio storis. Esant dideliam storio skirtumui (pavyzdžiui, jeigu poskiepis storesnis nei įskiepis ir atvirkščiai), brazdo sluoksniai nesutampa, o dėl šios priežasties skiepai blogai prigyja. Sekatoriumi galima skiepyti, jeigu skiepijamų dalių storis yra nuo 4 iki 12 milimetrų. Jeigu skiepijamos dalys storesnės arba plonesnės, tenka dirbti su peiliu.

  Viską, ką galima skiepyti peiliu, galima skiepyti ir sekatoriumi, įskaitant obelis, kriaušes, vyšnias, trešnes, slyvas, abrikosus, vynuoges ir t. t.

  Sekatoriaus ašmenis galima keisti. Sekatorius iškart būna su dveju tipu ašmenimis: V formos ir omega formos. Galąsti ašmenis galima su plona ir apvalia dilde.